Baseny stalowe ORION

Jesteś zainteresowany budową basenu ? Wypełnij FORMULARZ OFERTOWY

Basen Orion

Panelowy basen stalowy ORION

Orion to nowa generacja basenów produkowanych zgodnie z normą EN 10346 w Europie. 
Panel stalowy orionNieckę basenu tworzą unikalne panele stalowe o grubości 2 mm pokryte specjalną podwójną warstwą galwaniczną cynku i aluminium 750/800 g/m2 + wyjątkowa, opatentowana warstwa magnezu o nazwie Spectron. Daje to niebywałą odporność na korozję, dlatego panele te mają 30 lat gwarancji. Dzięki najnowocześniejszej, w pełni zautomatyzowanej technice wytwarzania, opracowanej we współpracy z wiodącym producentem rozwiązań dla linii lotniczych, powstaje panel dwukrotnie silniejszy i trwalszy niż uzyskany tradycyjną metodą. Warstwa Spectron działa jak pancerz ochronny i zabezpiecza z każdej strony strukturę panela przed działaniem soli, procesu utleniania i agresywnych chemikali takich jak chlorki i związki amoniaku.Panel stalowy jest nią pokrywany w procesie kilkukrotnej kąpieli w gorącym roztworze. Panele przechodzą rygorystyczne testy, zgodnie z normami ISSO 3497, EN2808, EN 9227 i EN ISSO ISSO 4628.

Konstrukcja basenów OrionZaletą basenu ORION jest też samonośna konstrukcja, dzięki której po montażu basen osypywany jest wyłącznie ziemią pozostałą z wykopu. Poszczególne panele stawiane są na przygotowanym betonowym podłożu, mocowane są do niego kotwami i skręcane ze sobą śrubami. Całość tworzy stabilną konstrukcją gotową do wykończenia. 
Wnętrze basenu wyłożone jest folią 0,75mm w postaci gotowego wkładu lub folią o grubości 1,5 mm zgrzewaną na miejscu w basenie. Folie montowane w basenie ORION nie wymagają podkładu z włókniny na ściany.
Panelowy basen stalowy ORION to niedroga alternatywa dla basenów o konstrukcji post-ocynkowanej, ze stali nierdzewnej i poliestrowej. Basen ORION można w dowolnym momencie łatwo zdemontować i przenieść w inne miejsce.
Baseny ORION 
oferowane są w kilku wersjach wyposażenia i prostokątnych wymiarach, jako kompletne zestawy do montażu, w skład których wchodzą: panele o wys.1,4m, skimmer, dysze, pompa, filtr z zaworem i piaskiem, folia niebieska 0,75mm, drabina 3-stop. Warto domówić zestaw rynien montowanych do ściany basenu,dzięki którym bez problemu położy się kamienie brzegowe. Pozostałe elementy wyposażenia można domówić osobno.

Kompletny basen dostarczany ze wszystkimi potrzebnymi elementami wyposażenia o ekonomicznej głębokości 140 cm, pozwalającej czerpać taką samą przyjemność z użytkowania jak przy głęb.1,5m i dającej niższe koszty utrzymania.
Basen można zmodyfikować do tradycyjnej głębokości 150 cm za pomocą dodatkowego panelu.
W wersji wyposażenia standard oferowany jest miniskimmer i filtr Saturn z pompą, drabina 3-stop. folia Alkorplan w kolorze niebieskim 0,75 mm.

Podwyższenie panelu
System podwyższenia panelu został opracowany zgodnie z koncepcją modułową. W połczeniu ze standardowymi panelami, oferuje możliwość tworzenia różnej wysokości ściany basenu.
Ich stosowanie ułatwia montaż i pozwala na bardziej precyzyjne wyrównywanie paneli. Dostępne są panele podwyższające ściany basenu o 0,1 m lub 0,2 m.

UWAGA !!!
FORMULARZ OFERTOWY - wypełniając formularz, przyspieszysz przygotowanie oferty.

Basen ze stali nierdzewnej ORION z wyposażeniem